Mopedklan Mnichovo Hradiště

I Bůh jezdí na mopedu

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Kronika akcí Ostatní vyjížďky
Ostatní vyjížďky


Solecká motoriáda - 7. května 2011

Tisk PDF

Letos jsme se dohodli, že účast na Žebráckem srazu vynecháme,protože okolnosti a zájem nebyl tak příznivý jako v loni.

Namísto toho jsme vyrazili na Soleckou motoriádu, která se svým pojetím podobá prvomájovému průvodu. Lidičky tu z několika vesnic vytáhnou své traktory, veterány a dobové oblečení a udělají si krásné odpoledne. Vskutku skvosty tu byly k vidění a pohoštění bylo přímo pohádkové. Dali jsme si výborné koláčky, pokoukali po strojích a vyrazili dál na Valečov, kde se dnes konalo pohádkové odpoledne pro děti. Prošli jsme si trpasličí stezku, poklábosili s krásnou Sněhurkou a letěli dál na Sychrov, kde měli zastávku účastníci srazu Trabantů. Na nádvoří hradu bylo přes stovku různě upravených Trabantů, Wartburgů apod.

Aktualizováno Pondělí, 16 Květen 2011 16:54
 

Sraz motocyklů Jawa - 9. května 2009

Tisk PDF

Na další vyjížďku jsme vyjeli na „Zrcadlovou kozu" za Turnovem. Tady si dali sraz majitelé a milovníci motorek zn. JAWA. Cesta spanilé jízdy vedla krajem okolo Jizery a cíl byl na Vostrově v Hněvousicích.

Fotogalerie

jawicky_01
Aktualizováno Středa, 28 Říjen 2009 09:59
 

Silvestrovská vyjížďka - 31. prosince 2006

Tisk PDF

Opravdu poslední společná jízda a rozloučení se starým rokem 2006.

Aktualizováno Pondělí, 22 Září 2008 12:18
 

Vánoční vyjížďka - 24. prosince 2006

Tisk PDF

Vánoční vyjížďka 2006 aneb čekání na kapra a řízky

Každý rok se snažíme ukrátit si čas čekání na salát, kapra, klobásy, řízky a další lahůdky štědrovečerního stolu převážně sledováním TV, ve které jsou již notoricky známé pořady. A tak se sešlo po obědě 12 mopedistů, aby si tento čas ukrátili odpoledne projížďkou. První bod programu byl výjezd a poté výšlap na nejvyšší vrchol v okolí - Mužský. Poté následoval sjezd na Zásadku a odtud jízda proti směru okruhu dvanáctihodinovky. Tedy přes Boseň, Kněžmost, Branžež, Srbsko, Žehrov do Žďáru, odtud do Doubravy a na Olšinu, kde následovala občerstvovací přestávka. Po "svačině" následoval odjezd zpět do Mnichova Hradiště, aby zdárně proběhla příprava na "kapra" a dárky. A protože večer proběhl u všech dle očekávání dobře, následoval sraz na náměstí, kde úderem 22. hodiny zazpívaly děti pár koled a následoval přesun do jedné z kmenových hospůdek, kde proběhlo tradiční štědronoční posezení.