Mopedklan Mnichovo Hradiště

I Bůh jezdí na mopedu

 • Zvětšit velikost písma
 • Výchozí velikost písma
 • Zmenšit velikost písma
Home Kronika akcí Mopedsraz
Mopedsraz
mopedsraz

Mopedsraz 14 - 1. září 2012

Tisk PDF

Dne 1. září 2012, stejně jako každoročně, pořádáme již XIV. Mopedsraz. V letošním roce je celá akce koná na Olšině. Začínáme od 9:00 hod prezentací účastníků, vstupné 200,- Kč. V místě konání bude možné zakoupení klubových triček. V hospodě je zajištěno občerstvení.

Na vyjížďku pojedeme ve 12:00 hod do okolí mnichovohradišska. Poté se vrátíme zpět na Olšinu, kde náš kuchařský tým připraví prase na grilu, čekají nás soutěže a zábava.

Aleš Brunclík

Aktualizováno Pondělí, 20 Srpen 2012 15:54
 

Mopedsraz 13 - 3. září 2011

Tisk PDF

Mnichovohradišťský MOPEDKLAN pořádá nejen pro své členy, ale také pro všechny přátele, nadšence a příznivce stále skvělého mopedu Stadion.

Sraz je 3. září 2011 v 9h na náměstí v Mnichově Hradišti, kde proběhne prezentace, vstupné 150,- Kč, možno zakoupení letošního trička (nový design). Je zde zajištěno občerstvení u McFejtka ( káva, polévka, atd.).

V 11h pojedeme na vyjížďku do okolí Mnichova Hradiště směrem na sever, délka trasy cca 80km (palivo dle uvážení s sebou). Závěr vyjížďky je na Olšině. Zde bude připraveno dozlatova opečené prasátko, tradiční zábava.

Aleš Brunclík


Aktualizováno Neděle, 21 Srpen 2011 14:57
 

Mopedsraz 12 - 28. srpna 2010

Tisk PDF
mopedsraz_12

Již několik let se nestalo, že by začátek mopedsrazu byl ohrožen počasím tak jako letos. Nebo alespoň to tak vypadalo a mnozí slabší jedinci tomu ještě v 9h ráno věřili. Mopeďáci jsou však zoceleni mnoha jízdami v nepromocích za silných dešťů na dlouhých tratích a tudíž se pár kapkami nenechali odradit. Shromaždiště a celkové dopolední zázemí jsme namísto útulného koutu autobusáku u radnice přesunuli takticky do komfortního prostředí ve dvoře občerstvení McFejtek. Zde, za ducha povzbudivší hudby, se pod prostornými slunečníky a při horké dršťkové polévce, začala seskupovat mnohačetná mopeďácká formace jezdců a co více, nemála jezdkyň. Tato skutečnost byla velmi povzbudivým překvapením pro některé "malověrné" účastníky a později díky tomu podávali nevšední výkony. Dorazili k nám podpořit akci mopedáři ze Světlé v Podještědí, z Ledče nad Sázavou, z Mladé Boleslavi, Bakova nad Jizerou a Čelakovic.

Aktualizováno Úterý, 04 Leden 2011 18:26
 

Mopedsraz 11 - 29. srpna 2009

Tisk PDF
V sobotu 29. srpna odstartoval 11. mopedsraz již druhou desítku tradičních setkání majitelů Stadionů S11 a jejich příznivců. Oproti předchozím rokům došlo k drobné úpravě v organizaci. Zatímco v minulých letech se vše odehrávalo již od rána na Olšině, letos nastala příjemná změna.

Od osmi hodin ráno se postupně sjížděli účastníci na náměstí v Mnichově Hradišti. Kromě domácího Mopedklanu přijeli kamarádi a příznivci z Turnova, Jablonce n. Nisou, Světlé n. Sázavou, od Děčína i Mopeďáci z Ledec. Celkem 70 pilotů mopedu Stadion. Po celé dopoledne bylo k dispozici občerstvení McFejtek´s a k dotvoření atmosféry srazu hrála reprodukovaná hudba. Za přítomnosti okolojdoucích diváků zavelel organizátor srazu ke společné fotce a poté k přípravě a odjezdu na spanilou jízdu po Českém Ráji.

Aktualizováno Neděle, 21 Srpen 2011 15:00
 

Mopedsraz 10 - 30. srpna 2008

Tisk PDF
mopedsraz-2008m

Když v roce 1998 dala parta nadšenců dohromady veterány zn. Stadion S11, začaly první sobotní vyjížďky po okolí Mnichova Hradiště a nápad zúčastnit se tajného závodu těchto strojů „Praha - Modlibohov (u Českého Dubu)". Tuto jízdu absolvovali Honza „Peši" Pešán, Petr „Metud" Šimek, Petr „Zahrada" Dusil, Zdeněk Smetana, Martin „Ital" Šustek, Honza Škoda, Vlasta Mikoláš. Doprovázel je Olda Zbořil a další členové doprovodu. A tady vlastně vzniká Moped klan Mnichovo Hradiště s dnes již známým logem hlavy v kukle, kterou vytvořil Zahrada a sloganem „I bůh jezdí na mopedu" jehož autorem je Olda Zbořil. O rok později vzniká tradice mopedsrazů v nedaleké Olšině. Přidávají se další: Jarda Kastner, Pepa Lochman, Honza Krčmář, Vilda Glogr, Kalvas, později Mirek Rychlý, Tomáš Procházka, Tomáš Konývka, všudypřítomný Vláďa „Růža" Růžička a v průběhu dalších sezon spousta dalších. Tradice Olšiny byla pouze jednou přerušena, když nedošlo k dohodě s trampy pořádajícími festival „Olšinská struna" ve stejném termínu. Tradice netradice, sraz jsme přesunuli na Hvězdov poblíž Mimoně.

Aktualizováno Středa, 14 Leden 2009 20:34
 

Mopedsraz 9 - 1. září 2007

Tisk PDF

Již 9. tradiční setkání Mopedklanu a ostatních příznivců „Kozích dechů” a společné zábavy na hřišti v Olšině u Mnichova Hradiště. Letošní účast 40 mopedů je sice trochu slabší, ale jinak celá akce byla super.

Aktualizováno Středa, 14 Leden 2009 20:23
 

Mopedsraz 8 - 2. září 2006

Tisk PDF

Již 8. tradiční setkání Mopedklanu a ostatních příznivců „Kozích dechů” a společné zábavy na hřišti v Olšině u Mnichova Hradiště. Letošní účast 43 mopedů sice nepatří mezi rekordní, ale jinak se akce povedla na výbornou.

Aktualizováno Středa, 14 Leden 2009 20:08
 

Mopedsraz 7 - 3. září 2005

Tisk PDF

Již 7. tradiční setkání Mopedklanu a ostatních příznivců „Kozích dechů” a společné zábavy na hřišti v Olšině u Mnichova Hradiště. Účast se každým rokem zvyšuje a letošních 66 mopedů to opět potvrdilo. Akce začala pro většinu z nás jako vždy setkáním před restaurací Karlovy Vary, odkud jsme se po krátkém posezení vydali na vyjížďku. Trasa vedla na statek Ptýrov, Novou Ves u Bakova nad Jizerou, Bílý kříž, Mukařov, Mohelnici nad Jizerou, Březinu a konečně Olšinu. Po našem příjezdu bylo na naší základně již všechno připraveno, grilované klobásky, první kousky prasátka a velký výběr dalších příloh přišly všem k chuti. O pohodovou atmosféru během celé akce se postarala reprodukovaná hudba. V rámci odpoledního programu proběhly na hřišti jízdy zručnosti a závody mopedů na rychlost. Pro některé končila zábava až v ranních hodinách.

Aktualizováno Středa, 14 Leden 2009 20:24
 

Mopedsraz 6 - 4. září 2004

Tisk PDF

Tradiční setkání Mopedklanu a dalších příznivců „Kozích dechů”, Hvězdov u Mimoně. Účast 64 mopedů.

Aktualizováno Středa, 14 Leden 2009 20:24
 

Mopedsraz 5 - 30. srpna 2003

Tisk PDF

Setkání příznivců „Kozích dechů” na Olšině u Mnichova Hradiště. Účast ?? mopedů.

Aktualizováno Úterý, 16 Září 2008 07:58
 

Mopedsraz 4 - 7. září 2002

Tisk PDF

Setkání příznivců „Kozích dechů” na Olšině u Mnichova Hradiště. Účast 38 mopedů.

Aktualizováno Pondělí, 22 Září 2008 10:30
 
Více článků...
 • Mopedsraz 3 - 4. srpna 2001
 • Mopedsraz 2 - 2000
 • Mopedsraz 1 - 1999
 • «
 •  Začátek 
 •  Předchozí 
 •  1 
 •  2 
 •  Další 
 •  Konec 
 • »


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL